pieno gėrimas

pieno gėrimas
pieno gėrimas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Skystas pieno gaminys, kurio sudėtyje yra ne mažiau kaip 50 proc. pieno sudedamųjų dalių, įskaitant ir išrūgas. Prie šių gėrimų priskiriamas pieno gėrimas su kakava, vaisių ar uogų sirupu, sultimis, kakavos pienas, pasukos su priedais, išrūgų gėrimas ir kt. atitikmenys: angl. drink with a milk base vok. Milchmischgetränk, n pranc. boisson à base de lait, f šaltinis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2008 m. sausio 25 d. įsakymas Nr. 3D-45 „Dėl žemės ūkio ministro 2007 m. sausio 15 d. įsakymo Nr. 3D-17 „Dėl duomenų apie pieną ir pieno gaminius teikimo“ pakeitimo (Žin., 2008, Nr. 13-451)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Поможем написать курсовую

Look at other dictionaries:

  • raugintas pieno gėrimas — statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Gaminys, gaunamas rauginant pieną grynų pieno rūgšties bakterijų kultūrų raugu, dėl kurio veikimo sumažėja aktyvusis rūgštingumas ir pienas koaguliuoja. Pieno sudėtis gali būti keičiama… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • pieno pagrindo gėrimas — statusas Neteiktinas sritis pieno produktai ryšiai: žiūrėk – pieno gėrimas šaltinis 1996 m. gruodžio 18 d. Komisijos sprendimas, nustatantis Tarybos direktyvos 96/16/EB dėl pieno ir pieno produktų statistinių tyrimų įgyvendinimo nuostatas …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • raugintas pieno gaminys — statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Gaminys, gaunamas rauginant pieną ar jo mišinį tam tikrais mikroorganizmais ar jų kultūrų raugu. Rauginti pieno gaminiai: jogurtas, kitokių raugo kultūrų jogurtas, raugintas pienas, rūgpienis …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • Milchmischgetränk — pieno gėrimas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Skystas pieno gaminys, kurio sudėtyje yra ne mažiau kaip 50 proc. pieno sudedamųjų dalių, įskaitant ir išrūgas. Prie šių gėrimų priskiriamas pieno gėrimas su kakava, vaisių ar… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • boisson à base de lait — pieno gėrimas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Skystas pieno gaminys, kurio sudėtyje yra ne mažiau kaip 50 proc. pieno sudedamųjų dalių, įskaitant ir išrūgas. Prie šių gėrimų priskiriamas pieno gėrimas su kakava, vaisių ar… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • drink with a milk base — pieno gėrimas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Skystas pieno gaminys, kurio sudėtyje yra ne mažiau kaip 50 proc. pieno sudedamųjų dalių, įskaitant ir išrūgas. Prie šių gėrimų priskiriamas pieno gėrimas su kakava, vaisių ar… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • fermented milk drink — raugintas pieno gėrimas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Gaminys, gaunamas rauginant pieną grynų pieno rūgšties bakterijų kultūrų raugu, dėl kurio veikimo sumažėja aktyvusis rūgštingumas ir pienas koaguliuoja. Pieno sudėtis… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • fermented milk product — raugintas pieno gaminys statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Gaminys, gaunamas rauginant pieną ar jo mišinį tam tikrais mikroorganizmais ar jų kultūrų raugu. Rauginti pieno gaminiai: jogurtas, kitokių raugo kultūrų jogurtas,… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • fermentierten Milcherzeugnis — raugintas pieno gaminys statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Gaminys, gaunamas rauginant pieną ar jo mišinį tam tikrais mikroorganizmais ar jų kultūrų raugu. Rauginti pieno gaminiai: jogurtas, kitokių raugo kultūrų jogurtas,… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • produit laitier fermenté — raugintas pieno gaminys statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Gaminys, gaunamas rauginant pieną ar jo mišinį tam tikrais mikroorganizmais ar jų kultūrų raugu. Rauginti pieno gaminiai: jogurtas, kitokių raugo kultūrų jogurtas,… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”